понеділок, 13 лютого 2023 р.

Долучайся до стрілецького батальйону!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.
Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю, готовий давати відсіч ворогу. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити.

Солом'янський районний у м. Києві територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Запрошують військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщені особи, або тимчасово перебувають на території Солом'янського району приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
Всі, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекають в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Солом'янського району за адресою:
м. Київ, вул. Джохара Дудаєва, 5А (вул. Іскрівська, 5А)

Захисти свій дім!
Захисти свою сім’ю!
Захисти Україну!

Немає коментарів:

Дописати коментар