пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

Меморіальна дошка загиблим героям - рятівникам

15 вересня у розташуванні 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м.Києві відбулось відкриття меморіальної дошки в пам'ять загиблим рятувальникам - Андрію Ступаківському та Денису Ритову. Вогнеборці загинули під час виконання службових на пожежі, яка виникла 4 березня у центрі столиці по вул. Саксаганського. 
Старший лейтенант служби цивільного захисту Андрій Ступаківський, якому було лише 24 роки, працював заступником начальника 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Спершу був курсантом Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, після чого відразу ж прибув на службу до Київського гарнізону. 
35-річний Денис Ритов - старший пожежний-рятувальник 4-ДПРЧ. У пожежно-рятувальній службі пропрацював 13 років і був невід'ємною частиною свого колективу.
"Андрій Ступаківський та Денис Ритов були справжніми професіоналами своєї справи. Вони були надійними товаришами для своїх побратимів. Незважаючи на ризик, який чекав на них при кожному виїзді, вони любили свою роботу і ніколи не відступали перед труднощами". (Олег Авер'янов, заступник голови ДСНС).


Немає коментарів:

Дописати коментар