понеділок, 2 березня 2015 р.

Вшанування пам'яті солом'янчанина Андрія Мовчана

В річницю загибелі на Майдані в нашому Солом'янському районі була відкрита меморіальна дошка активному учаснику Євромайдану та волонтеру Андрію Сергійовичу Мовчану, який загинув від вогнепального поранення на Майдані. Пам'ятний знак Герою встановили на будівлі Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С.Кудряшова, в якому навчався Герой.
 
Вшанувати пам'ять Героя прийшли голова Солом'янської райдержадміністрації Максим Шкуро, директор Київського вищого професійного училища залізничного транспорту Олександр Мельник, священнослужителі району, друзі загиблого, учні та викладачі навчального закладу.
Андрій Мовчан закінчив училище з відзнакою, став помічником машиніста у моторвагонному депо "Фастів". Потім працював майстром сцени в театрі Івана Франка в Києві.
Указом Президента України Андрію Мовчану присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (21.11.2014, посмертно) - за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.
Світла пам'ять і слава Герою Небесної Сотні!

Немає коментарів:

Дописати коментар